II Turniej Niepodległości w Nowym Sączu
13 listopada, 2018
Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku – relacja z gry
13 listopada, 2018
Pokaż wszystko

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Dnia 6 listopada 2018 roku uczniowie klasy IVa wraz z trenerem wychowawcą Panem Wojciechem Urynowiczem i Panem Kamilem Gołdowskim mieli okazje spróbować swoich możliwości podczas Krakowskich Eliminacji do Pucharu Tymbarku. Uczniowie zostali podzieleni na dwie drużyny U12 chłopcy (gdzie grały 2 dziewczyny) oraz U12 dziewczyny. Mecze były rozgrywane na obiektach Com-Com Zone w Krakowie-Nowej Hucie, przy ul. Ptaszyckiego. Niestety pomimo waleczności i udanych akcji nie udało Nam się przejść kwalifikacji, pomimo że drużyna dziewczyn U12 zdobyła III miejsce. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że rywalizowaliśmy z klubami sportowymi w systemie dwóch meczy w grupie. Wyjście na Krakowski Puchar Tymbarku to była jednak przede wszystkim  okazja do klasowej integracji i sportowej zabawy podczas spotkań meczowych.