Dzień Chłopaka
1 października, 2018
Integracja po zawodach
2 października, 2018
Pokaż wszystko

Mamy złoto na Międzyszkolnym Turnieju Rugby TAG

28 września 2018 roku (w piątek) uczniowie klasy 4A o profilu sportowym wraz z wychowawcą wystartowali w kolejnych zawodach Rugby. Turniej został rozegrany w Szkole Podstawowej nr 37 im. Juliana Tuwima w Krakowie, os. Stalowe 18. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny: czerwonych i niebieskich. Drużyna czerwonych okazała się najlepszym zespołem całych zawodów wygrywając wszystkie spotkania. Liczymy, że w kolejnym Turnieju uda Nam się utrzymać w strefie medalowej, bo Nasi zdolni uczniowie pomału Nas do tego przyzwyczajają.

Klasyfikacja końcowa klas III-IV:
1. Szkoła Podstawowa nr 103 im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie (I)
2. Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie
3. Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie „All Blacks”
4. Szkoła Podstawowa w Prusach
5. Szkoła Podstawowa nr 103 im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie (II)
6. Szkoła Podstawowa nr 37 w Krakowie „Lejdis”