Konferencja szkoleniowa
2 lutego, 2018
Konkurs Fotograficzny
9 lutego, 2018
Pokaż wszystko

Turniej „Young Masters Cup”

W najbliższą sobotę 10.02 w godzinach od 8.30 do 14.30 na boisku wielofunkcyjnym przy Młodzieżowym Domu Kultury im. J. Korczaka, nasz uczeń Jakub Polus i absolwent naszej szkoły Grzegorz Rybicki organizują w ramach Młodzieżowego Inspiratorium Krakowskiej Akademii Samorządności projekt pod nazwą „Young Masters Cup” czyli Turniej piłki nożnej dla uczniów klas VI – VII szkół podstawowych i II – II z gimnazjów. Sponsorem nagród jest poseł Ireneusz Raś – Przewodniczący Sejmowej Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, współorganizatorami zaś jest Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka oraz Fundacja „Nowe Centrum”. Gratulujemy pomysłu i odwagi. Trzymamy kciuki! Powodzenia!

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/Young-Masters-Cup-2011808179037627/?hc_ref=ARS3g8uFw5vZ1aaRQegujLsikSjx_BIeLAwZPvgayXlqnGhLnLWfKJQIUsLw5_0H6nQ