Kolorowy sklepik
30 stycznia, 2018
Konferencja szkoleniowa
2 lutego, 2018
Pokaż wszystko

Pierwszy Dzień Otwarty

Elektromagnes i jego moc

Dziś w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego zainteresowane dzieci wraz z rodzicami mogły dowiedzieć się czegoś o naszej szkole. Dla naszych gości przygotowaliśmy lekcje pokazowe i zabawę karnawałową, bo wysiłek umysłowy musi iść w parze z fizycznym.

Pierwszymi punktami naszego Dnia Otwartego były krótkie lekcje pokazowe z geografii i fizyki przygotowane przez p. Piotra Pacholarza i p. Teresę Orczyk. Między lekcjami goście mogli obejrzeć nasze sale i klasopracownie, w tym świeżo wyremontowaną salę nr 14, którą przygotowujemy z myślą o najmłodszych. Przez cały czas do dyspozycji uczniów i rodziców pozostawali nauczyciele, którzy z chęcią opowiadali o szkole i uczniach. Dla dzieci przygotowaliśmy również miniwarsztaty z robienia zwierzątek z balonów oraz malowanie twarzy. Zwieńczeniem Dnia Otwartego była zabawa karnawałowa połączona z nauką poloneza i tańca towarzyskiego przygotowana przez p. Wojciecha Ciastoniap. Joannę Konrad i naszych uczniów.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację. Pokazaliście, że macie zapał do tego, co robicie, udowadniając, że pragniecie przekazywać uczniom nie tylko wiedzę, ale i pasję. Dziękujemy również naszym uczniom, którzy bardzo pięknie przyjęli młodszych kolegów i koleżanki. Jesteśmy z Was dumni!

Mamy nadzieję, że co najmniej z częścią naszych gości spotkamy się ponownie przy okazji uroczystej inauguracji roku szkolnego 2018/2019. Po takiej zabawie chyba nie macie wątpliwości co do tego, że czekamy na Państwa z otwartymi ramionami.

🙂

Następna okazja do poznania naszej szkoły po feriach – w środę 28 lutego.