WOŚP w SP103 – impreza dla rodziców
14 stycznia, 2019
WOŚPowcy w terenie!
14 stycznia, 2019
Pokaż wszystko

WOŚP w SP103 – zabawa dla uczniów

Dzień po imprezie dla rodziców Samorząd Uczniowski postanowił przygotować zabawę związaną z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy dla naszych uczniów, kontynuując rozpoczętą dzień wcześniej SUPERakcję „Serce na dłoni, czyli akcja, wydarzenie o charakterze charytatywnym” organizowaną w ramach zmagań Samorządowej Ligi Mistrzów.

Około południa zaprosiliśmy wszystkich uczniów naszej szkoły do małej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się wspólna zabawa karaoke. W pierwszej kolejności zaprezentowały się poszczególne klasy, następnie przyszła pora na występy indywidualne i grupowe. Podczas całej zabawy kwestowaliśmy na rzecz WOŚP, a uczniowie i nauczyciele mogli zakupić wybrane przedmioty lub prace plastyczne na prowadzonym przez SU kiermaszu. Wspólne śpiewanie gimnazjalistów i najmłodszych pozwoliło na jeszcze lepsze zintegrowanie zróżnicowanego wiekowo zespołu uczniowskiego.