23 grudnia, 2020
II miejsce naszego nauczyciela w Plebiscycie Gazety Krakowskiej – na trenera dekady miasta Kraków
16 stycznia, 2021
Pokaż wszystko

Najlepsi na Turnieju Mikołajkowym Rugby TAG

Dnia 05.12.2020 na obiekcie sportowym klubu NHRK Kraków ul. Darwina 49a odbyły się Mikołajki Klubowe. Rywalizacja przebiegała na dwóch boiskach. Na dużym boisku zostały rozegrane wewnętrzne mecze w kategorii żak, młodzik oraz kadet. Natomiast na orliku miał miejsce Mini Turniej Rugby Tag.

Nasi uczniowie trenujący w Szkolnym Klubie Sportowym u trenera Wojciecha Urynowicza na początku odbyli jednostkę treningową. Podczas pokazowego treningu nie tylko doskonali znane elementy z tagów, ale również poznali te, które są charakterystyczne dla uproszczonej gry w kontakcie (min. szarże, rucki, wbicia).

Po intensywnej rozgrzewce podzieleni na dwa składy rozegrali Mini Turniej Rugby TAG. Nasze dwie drużyny mierzyły się ze składem klubowym NHRK Kraków.

SP103 (1) : NHRK Kraków 5:2
SP103 (2) : NHRK Kraków 4:2
SP103 (1) : SP 103 (2) 5:2

Tuż po zawodach mikołajkowych odbyło się spotkanie Zarządu Klubu NHRK Kraków z dziećmi i młodzieżą trenującą rugby. Zarząd podsumował dobiegający końca 2020 rok i wręczył mikołajkowe podarunki. Prezes NHRK Kraków pogratulował uczestnikom osiągniętych wyników sportowych w ramach programu i zachęcał do dalszych treningów. Następnie głos zabrał Pan dyrektor Jacek Sendra, który również pogratulował wszystkim rugbistom, a w szczególności Naszym uczniom. Zachęcał do dalszych treningów w ramach SKS’ów oraz zajęć klubowych.