Profilaktyka uzależnień – konferencja szkoleniowa
27 września, 2018
Mamy złoto na Międzyszkolnym Turnieju Rugby TAG
2 października, 2018
Pokaż wszystko

Dzień Chłopaka

Dziś w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Chłopaka, a wraz z nimi wybory Mistera Szkoły. Nasi starsi i młodsi uczniowie mieli okazję sprawdzić się w rozmaitych konkurencjach, które miały na celu wyłonić zwycięzcę. Oceniano nie tylko wygląd i sprawność fizyczną uczestników, ale też ich błyskotliwość, umiejętności taneczne i urok osobisty. Prawdziwy gentleman powinien być w stanie służyć kobietom radom, przez co w rywalizacji nie zabrakło pytań o przyrządy kosmetyczne oraz mniej popularne nazwy kolorów. Po wyczerpujących zmaganiach wyłoniono dwóch zwycięzców. Misterem klas gimnazjalnych został Constantin Rupa, zaś w młodszych klasach tytuł powędrował do Karola Pikulika. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy również dziewczynom z Samorządu Szkolnego za zorganizowanie imprezy.