Pożegnanie kinomanów
21 czerwca, 2018
Dyplom za udział w Paradzie Szkolnych Patronów
6 lipca, 2018
Pokaż wszystko

Żegnaj, szkoło! Żegnajcie, trzecioklasiści!

Podziękowania dla Samorządu Szkolnego

Po wielu miesiącach pracy i końcowych zmaganiach o jak najlepsze oceny nadszedł nieunikniony czas pożegnań i podsumowań. Nim rozpoczęły się upragnione wakacje, uczniowie i nauczyciele zgromadzili się w małej sali gimnastycznej na oficjalnej części zakończenia roku szkolnego. Po przemówieniu dyrektora i symbolicznym przekazaniu sztandaru młodszym klasom nastał czas podziękowań i honorowania najbardziej zasłużonych dla społeczności szkolnej. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami pożegnali rok szkolny w swoich klasach, odbierając przy okazji świadectwa. Zakończenie nie mogło obyć się bez wielu intensywnych emocji związanych z pożegnaniami. Naszym świeżo upieczonym absolwentom życzymy powodzenia w dalszym życiu i samych dobrych wyborów. Mamy nadzieję, że nadchodzące wakacje dla uczniów, rodziców i nauczycieli będą okazją do zasłużonego dla wszystkich odpoczynku.