Nowoczesne przyszkolne boisko sportowe
25 maja, 2018
Zielona Gęś na Paradzie Patronów!
8 czerwca, 2018

Tak! Dla Kultury!

W minioną środę, tuż przed długim weekendem w ramach Samorządowej Ligii Mistrzów, będącej ostatnią SUperakcją w tym roku szkolnym,  Samorząd Szkolny zorganizował Dzień Kultury, w ramach którego uczniowie podzieleni na grupy, uczestniczyli w niecodziennych zajęciach, ze wszystkich dziedzin szeroko rozumianej Kultury i Sztuki.

Tuż po zakończeniu trzeciej godziny lekcyjnej uczniowie szkoły zgromadzili się w małej sali gimnastycznej, gdzie odbyło się losowanie grup warsztatowych. Następnie podzieleni na cztery zespoły uczniowie uczestniczyli w różnorodnych zajęciach kulturalno-artystycznych: warsztaty plastyczne (p. Krystyna Kasperkiewicz), warsztaty filmoznawcze (p. Kamil Gołdowski), karaoke pod opieką nauczycieli oraz wykorzystujący smartfony quiz sprawdzający wiedzę ogólną o kulturze.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone lekcje zachęcą naszych uczniów do aktywniejszego udziału w zajęciach pozalekcyjnych poświęconych plastyce, śpiewaniu i kinu. Może w tym właśnie dniu któryś z uczniów odkrył w sobie nieznany dotąd talent?