Sportowo dla Przedszkola nr 110
28 stycznia, 2018
Kolorowy sklepik
30 stycznia, 2018
Pokaż wszystko

Szkolna Noc Filmowa

Dla innych idealna okazja do zjedzenia popcornu w miłym towarzystwie.

W nocy z 29 na 30 stycznia 2018 roku nasi Uczniowie wzięli udział w Szkolnej Nocy Filmowej, która rozpoczęła się o godzinie 21 a zakończyła następnego dnia o godzinie 6 rano. Czujną i radosną opiekę nad uczniami sprawowali p. Kamil Gołdowski i p. Adrian Biela. W czasie wydarzenia o charakterze edukacyjnym nie brakowało dobrej zabawy i wspólnych rozmów. W przerwach między seansami odbywały się mini zabawy taneczne dla pobudzenia czujności widzów i naładowania ich „baterii”. Wszyscy dotrwali do końca i nikt nie narzekał na nudę.

Wydarzenie to miało charakter edukacyjno-profilaktyczny i odnosiło się do prowadzonych przez nauczycieli lekcji – innowacja metodyczna. Poza nauką przez obraz, postanowiono w przerwach poruszać się z nimi i pobawić w rytmie muzycznym.